fredag 20. september 2013

Viva la JUICY noir // Konkurranse



Nå har Juicy (les mer om Juicy Couture her) kommet med en ny og sinnsykt deilig og ikke minst sensuell parfyme! I tillegg til at den lukter super godt, men den kommer i verdens søteste feminine flaske. Viva la Juicy Noir er en fortolkning av den orginale Viva la Juicy muse og dufter av feminin jasmin, karamell, kaprifol, kremet vanilje, gardeniablader og sandeltre. Jeg vil trekke to heldige vinnere av hver sin parfyme i 50 og 30 ml. Alt du trenger å gjøre er å legge igjen navn og mail-adresse i kommentar feltet og vinneren vil bli kåret neste uke. Lykke til! xoxo

Finn forhandlere av Juicy Couture parfymer hos Parfymelle  ( utvalgte forhandlere) og Skintonic. Viva la Juicy Noir kan kjøpes online hos Kicks  

stylemag

145 kommentarer:

  1. Andrea Larsen
    andrealarsen94@hotmail.com

    SvarSlett
  2. Julia Lyssand
    julialyssand@hotmail.com

    SvarSlett
  3. Diana Lauritzen
    dianalog@hotmail.com

    SvarSlett
  4. Sååå fin flaske:-)
    Tonje Heiestad
    tonjerenate77@gmail.com

    SvarSlett
  5. Bodil Westerlund
    bodil.s.westerlund@gmail.com

    SvarSlett
  6. Bodil Westerlund
    bodil.s.westerlund@gmail.com

    SvarSlett
  7. Maren Thoresen
    mahagtho@hotmail.com

    SvarSlett
  8. Line Raaen
    line.raaen@fvn.no

    SvarSlett
  9. Hanne K. Amdahl <3
    kjeanghanne@hotmail.com

    SvarSlett
  10. Elin Tran
    vyvy_920@hotmail.com

    SvarSlett
  11. Jaja må manglet det jo bare deg som skulle reklamere for juicy. Money money

    SvarSlett
  12. Marianne Nygaard
    marianne.nygaard79@gmail.com

    SvarSlett
  13. Åååå, så lekker:-)
    Siv Olsen
    eemi@online.no

    SvarSlett
  14. GURO DALFLYEN

    guroweb@hotmail.com

    :)

    SvarSlett
  15. Nydelig flaske!

    Marthe Standeren
    marthe.standeren@gmail.com

    SvarSlett
  16. Elisabeth Hansen Sæter

    elisabethsaeter2@hotmail.com

    SvarSlett
  17. Marianne Birkeland

    marianne@live.no

    SvarSlett
  18. Ragnhild

    ragnhild_andreassen@hotmail.com

    SvarSlett
  19. Linn Therese

    linntheresehansen@gmail.com

    SvarSlett
  20. Agata Jastran Christensen
    ajastran@gmail.com

    SvarSlett
  21. Randi.

    randi.roer@hotmail.com

    SvarSlett
  22. Ingeborg

    ingeborg.k.enoksen@gmail.com

    SvarSlett
  23. Ingunn Olsen
    hennol@online.no

    SvarSlett
  24. Unni Johnsen
    hennol@live.no

    SvarSlett
  25. Thea
    thea@railcom.as

    SvarSlett
  26. Thea
    thea@railcom.as

    SvarSlett
  27. Hei, jeg prøver lykke.
    Hilsen fra Renate (renbelle@gmail.com)

    SvarSlett
  28. Maria Hovind

    maria_hovind90@hotmail.com

    :)

    SvarSlett
  29. Gry;-)

    gryelisabeth@hotmail.com

    SvarSlett
  30. Christine Trulsrud
    christinetrulsrud@gmail.com
    :)

    SvarSlett
  31. Gunn Holt

    gunnjhol@online.no : )

    SvarSlett
  32. Line Strandli
    line.strandli@gmail.com

    SvarSlett
  33. Lydia Hansen lydia_m_mo@hotmail.com whooop whoop :D

    SvarSlett
  34. Pernille Myrnes Steinrud
    pernille.steinrud@hotmail.com

    SvarSlett
  35. Pernille Myrnes Steinrud
    pernille.steinrud@hotmail.com

    SvarSlett
  36. Camilla Fjeldberg
    fjeldberg.camilla@gmail.com

    SvarSlett
  37. Jeg blir veldig gjerne med og prøver lykken.
    Den høres kjempe god ut :)

    Monica Karin Schulz
    canim_monica@hotmail.com

    Krysser fingrene og håper lykken smiler til meg.
    ønsker deg en fantastisk fin Helg

    Stor hilsen fra Monica Karin ♥

    SvarSlett
  38. ingvild.aasheim@hotmail.com
    Den hørtes veldig god ut!! Elsker bloggen din!

    SvarSlett
  39. Sara Tangedal
    sara_tangedal@hotmail.com

    SvarSlett
  40. Mari Storborg
    maristor@hotmail.com

    SvarSlett
  41. Medina Mustafi
    medinaaa_@hotmail.com

    God helg :-)

    SvarSlett
  42. Carmen Lundbø

    carmenlundbo@hotmail.com

    SvarSlett
  43. Sandra Erfjord
    sandra.erfjord@gmail.com

    SvarSlett
  44. Alexandra Sjøen
    alellshop@gmail.com

    SvarSlett
  45. Marthe Bleka (m-bleka@hotmail.com) :-)

    SvarSlett
  46. Sissel Pedersen Matre
    sissel_lp@hotmail.com

    SvarSlett
  47. Ingrid Reistadbakk
    i.reistadbakk@gmail.com

    SvarSlett
  48. Ingrid Flydal
    ingridff@online.no :-)

    SvarSlett
  49. Torill
    torill76@gmail.com

    Har veldig lyst på denne :)))

    SvarSlett
  50. T.Steen
    Tobbitobbi@hotmail.com

    Kysser fingrene:))

    SvarSlett
  51. Tone Lise
    toneb90_3@hotmail.com

    SvarSlett
  52. Kristianne Kruse
    kristianne.kruse@gmail.com

    SvarSlett
  53. Stine Kåstad
    stinek_567@hotmail.com

    SvarSlett
  54. Christina Eliassen, eliassen.christina@gmail.com

    SvarSlett
  55. Olga Folland . Almatuva@hotmail.com

    SvarSlett
  56. Tone Lise Bårdset, tone.bardset@hotmail.com

    SvarSlett
  57. Eilen Johannessen, eilenjohannessen92@gmail.com

    SvarSlett
  58. Andrea Johansen Rue21. september 2013 kl. 11:56

    Andrea Johansen Rue
    andreajrue@hotmail.com

    SvarSlett
  59. Krysser fingre og tær da minstemann på 16 mnd fant mammas flaske på badet, og boom i tusen biter. Bra det lukter godt på badet da!;)

    Ha en fin Helg alle.

    XX,

    Lise Thorvaldsen
    Lise.thorvaldsen@me.com

    SvarSlett
  60. Åj, så stas! Aldri kommentert på en blogg før - men jeg digger din! Så here it goes!

    lise, Dragland
    lisedrag@gmail.com

    SvarSlett
  61. Elsker juicy duftene!
    Thea
    thea.rasch@hotmail.com

    SvarSlett
  62. eeelsker disse parfymene!!!
    julia heyerdahl
    juliaheyerdahl@hotmail.com

    SvarSlett
  63. Krysser fingre :)

    Trine
    Trinenn@hotmail.com

    SvarSlett
  64. Ååååh!den er såå god,har fått en prøve på den :)

    Kristin
    kristin.glistrup@gmail.com

    SvarSlett
  65. Ååååh!den er såå god,har fått en prøve på den :)

    Kristin
    kristin.glistrup@gmail.com

    SvarSlett
  66. Anne Lise Lærnes Havnvik
    alhavnvik@hotmail.com :)

    SvarSlett
  67. Karianne Austerslått. Karianne.austerslatt@hotmail.com

    SvarSlett
  68. Hanne Hammer
    hanne_hammer@hotmail.com

    SvarSlett
  69. Hanne Hammer
    hanne_hammer@hotmail.com

    SvarSlett
  70. Jeg er med :)
    hanna_lw(a) hotmail.com

    SvarSlett
  71. Camilla Rendalsvik
    camillarendalsvik.blogg@gmail.com

    SvarSlett
  72. Christine Ø
    Cnj83@hotmail.com

    Digger bloggen og stilen din

    SvarSlett
  73. Daniela Elisabeth Barda Rylander
    daniela.daniela@live.no

    SvarSlett
  74. Marianne Amundsen
    marianne.amundsen@yahoo.no

    SvarSlett
  75. Helene Sørensen
    helenesorensen97@gmail.com

    SvarSlett
  76. Maria Brandal, maria_halsen8@hotmail.com :)

    SvarSlett
  77. Hei!

    Hvor for man kjøpt teddyjakken fra Storm&Marie? Finner den ikke på nettet. Så den på min motes trendguide :)

    Hilsen
    Nina B. Lund Andersen
    Mail: aquarius_9na@hotmail.com

    SvarSlett
  78. For en herlig konkurranse! :)

    Jeg hiver meg med:

    Eleonor Francie
    lifeofelle@live.no
    www.mrselle.com

    SvarSlett
  79. Morsom konkurranse og herlig blogg:)

    Heidi Smedsrud
    heidi_sme@yahoo.no

    SvarSlett
  80. Tove

    tovenymo@hotmail.no

    SvarSlett
  81. Carina waage Helstad
    Carinawaage9@hotmail.com

    Tvi tvi :)))

    SvarSlett
  82. Kine Marie Hillestad
    Kine18@msn.com

    SvarSlett
  83. Mari Søpstad Eggen
    mari_sopstad@hotmail.com

    SvarSlett
  84. Linn J. Michelsen
    linnmich@hotmail.com
    :)

    SvarSlett
  85. Silje Sjo
    sjosilje@hotmail.com
    :)

    SvarSlett
  86. Kult :-)
    Anita Schjelderup
    asc@online.no

    SvarSlett
  87. Marit Valen
    marit.ek.valen@gmail.com :)

    SvarSlett
  88. Hanna
    Hhanna11@hotmail.com

    SvarSlett
  89. Pernille Brennemo :)
    pernille__96@hotmail.com

    SvarSlett
  90. Anne
    anfi90@gmail.com

    SvarSlett
  91. Marianne
    marianne.s.93@hotmail.com

    SvarSlett
  92. Kristine Stokke
    stokke.kristine@gmail.com

    SvarSlett
  93. Astrid Skyrud
    astrid.skyrud@gmail.com

    SvarSlett
  94. Ida Hotvedt
    ida.op.ho@gmail.com

    SvarSlett
  95. Stine Høiby
    stineahoiby@gmail.com

    SvarSlett
  96. Ellen Andrea Christensen
    ellen.andrea.christensen@hotmail.com

    SvarSlett
  97. Amalie Skrent
    amalie.skrent@hotmail.no

    SvarSlett
  98. Ane T.
    ane.tangen@hotmail.com
    :)

    SvarSlett
  99. Nina Brekke
    nina.brekke1@gmail.com

    SvarSlett
  100. Elise Nyberg
    elise1828@hotmail.com

    SvarSlett
  101. Charlotte Borsheim
    chskare@hotmail.com

    SvarSlett
  102. Irene smiler
    Istraete@hotmail.com

    SvarSlett
  103. Ida :)
    gida85@hotmail.com

    SvarSlett
  104. Maria Gjerde
    maria_gjerde_82@hotmail.com

    SvarSlett
  105. Emilie Pedersen Johansen
    emiliepj@hotmail.com
    <3

    SvarSlett
  106. Camilla Skaalerud
    camitroll@yahoo.no ♡♡♡

    SvarSlett
  107. ÅÅh, den ser så digg ut :-)
    Helena

    SvarSlett
  108. Marie Elise
    Hvitlykke@gmail.com

    SvarSlett
  109. Caroline
    carolinetorskog@gmail.com

    SvarSlett
  110. Har vært og luktet på denne parfymen og den er kjempegod <3

    May Lin Gjøn
    maylingjoen@yahoo.no

    SvarSlett
  111. Alice
    alicesalomonsen@hotmail.com

    SvarSlett
  112. Ida Glad
    iidaglad@hotmail.com

    SvarSlett
  113. Camilla Finckenhagen
    camillafinckenhagen@gmail.com

    SvarSlett
  114. Cecilia linn bie
    cecilialinn@hotmail.com

    SvarSlett
  115. Irene Nordlien
    irene_nord@hotmail.com

    SvarSlett
  116. Mari Roterud
    mari_rot@hotmail.com

    SvarSlett
  117. Sofie Oen sofie_oen95@hotmail.com

    SvarSlett
  118. Julia - juliayst@gmail.com

    SvarSlett
  119. Hedda Rosenlund
    heddarosenlund@gmail.com

    SvarSlett
  120. Herlig med konkurranse, selv for ei jente som aldri har flaks når det kommer til konkurranser! Men man vinner hvertfall ikke av å ikke gi det ett forsøk ;)
    Herlig blogg du har Hedda, mye herlig og flott inspo og hente herifra! =)

    -Veronica Pedersen
    veronica-pedersen@hotmail.com

    SvarSlett
  121. Ny lukt må til når høsten smyger seg innpå:)
    Vibeke Grytbak
    viibekee@hotmail.com

    SvarSlett
  122. Stine Margrethe Bech
    stine@digiworld.no

    SvarSlett
  123. Jorunn Hovde
    jorunn-87@hotmail.com

    Ha en fin dag :)

    SvarSlett
  124. Jorunn Hovde
    jorunn-87@hotmail.com

    Ha en fin dag :)

    SvarSlett
  125. Nelly Laursen vil gjerne være med i trekningen din :)
    Nelau@frisurf.no

    SvarSlett
  126. Anne Gro Årtun
    anne.gro@vikenfiber.no
    :-))

    SvarSlett
  127. Krysser fingrene :)
    Marie Overskott
    marie_odeby@yahoo.no

    SvarSlett
  128. Kristina Lerpold
    kristina-sl@hotmail.com

    SvarSlett
  129. Maria-Therese Andersen
    maria_therese_andersen@hotmail.com
    :)

    SvarSlett
  130. Nina Nordnes
    missshady666@hotmail.com

    SvarSlett
  131. Marianne nygård
    Mariannenygaard@hotmail.com

    SvarSlett
  132. Linn Johnsen :D
    linn1so@hotmail.no
    Suuper artig :)

    SvarSlett
  133. Heidi Johansen
    heidi.jobb@hotmail.com

    SvarSlett
  134. Denne kommentaren har blitt fjernet av forfatteren.

    SvarSlett
  135. Christina Hansen
    chr.han89@hotmail.com

    SvarSlett
  136. Digger deg :)
    Julie Helene Østvang Ådum
    julie__helene@hotmail.com PS: 2 understreker

    SvarSlett
  137. Supert!!!!!
    Laila Q Tjemsland
    lailaqvam@live.no
    K9B

    SvarSlett